Synergy ID: 1435268
Kontakt: pro@argi9.info

ProArgi-9+

SÁČKY - CITRUS BERRY

ProArgi-9+ obsahuje aminokyseliny L-arginin a L-citrulin, vitamíny C, D, B6, B9 a B12.

L-arginin je prekurzorem oxidu dusnatého známé z četných zdravotních výhod na kardiovaskulární systém.
Spolu s velkým množstvím pozitivních účinků přispívají vitamíny C a B6 obsažené v ProArgi-9+ k normální funkci nervového a imunitního systému, jako i k redukci únavy a vyčerpání.

Vitamín D, obsažený v ProArgi-9+ přispívá k úpravě hladiny vápníku v krvi, vstřebávání fosforu a zajištění správné svalové funkce.

 • Přímo z Synergy Worldwide
 • Doba použitelnosti: nejméně 15 měsíců
 • Platba: platební karta
 • Dodací lhůta je obvykle 2-4 pracovních dnů

Zvýhodněná cena balení 2, 3 nebo 8 ks!

PROARGI 9 PLUS - VÝHODY

proari9_ingredients
 • ProArgi 9 Plus obsahuje nejvyšší dávku L-argininu - 5000 mg
 • L-citrulin zvyšuje a prodlužuje účinek L-argininu
 • ProArgi 9 Plus obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému
 • Obsahuje vitamin K, který přispívá k udržení zdravých kostí a normální srážlivosti krve
 • Obsahuje vitamín B6 a vitamin B12, které přispívají k normální tvorbě červených krvinek a metabolismu homocysteinu.
 • ProArgi 9 Plus obsahuje také vitamín B9 (kyselina listová) dobře známý pro jeho použití v prevenci fetální deformit a Alzheimerovy choroby
 • Praktické balení, které vždycky můžete vzít s sebou
 • Obsahuje cenné resveratrol - extrakt z červených hroznů
 • Aromatizovaný, se svěží citrusovou příchutí
 • Neobsahuje cukr, oslazený stevia.
 • Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky.
 • Každá šarže je testována více než 250 krát pro zajištění čistoty a účinnosti

NÁVOD K POUŽITÍ

Smíchejte 1 porci (1 balení) ProArgi-9+ s 240 ml vody. Míchejte nebo protřepte, dokud se nerozpustí. Doporučená velikost porce je 1 sáček denně. Skladujte na chladném a suchém místě.

UPOZORNĚNÍ

Stejně jako u jiných nutričních přípravků, před použitím poraďte se se svým lékařem, zejména v těhotenství, kojení, když trpíte chronickou nemocí nebo užíváte jakékoliv léky nebo doplňky stravy. Tento produkt by neměl nahradit vyváženou stravu a zdravý životní styl.

ProArgi-9+ není droga, ale potravinový doplněk. Takže nelze hovořit zde o účincích předávkování nebo nežádoucích účinků. Konzumace příliš mnoho ProArgi 9 Plus může způsobit podobný efekt jako přejídání. K dispozici jsou také, i když jen zřídka, alergický na některou ze složek. V případě pochybností se poradit s lékařem nebo výživu.

Ostatní doplňky Synergy

Mistify

Mistify je tekutým výživovým doplňkem, který obsahuje vitamín B6, Acai a extrakt zeleného čaje. Tento výjimečný přípravek je velmi chutný a ukrývá lahodnou směs ovoce a bobulí extrakty a koncentráty, obsahující: hrozny, borůvky, maliny a jeřabiny, brusinky a granátové jablko. Vitamín B6, obsažený v Mistify, přispívá k:

 • Normální psychické funkci
 • Normální tvorbě červených krvinek
 • Normálnímu metabolismu homocysteinu
Vynikajícím doplňkem Proargi 9 Plus.

Využijte přínosu Mistify užíváním 30 ml jednou nebo dvakrát denně.

e9 Energy

Energetické složení přípravku e9 od společnosti Synergy kombinuje sílu L-argininu s vysoce kvalitními přísadami, aby vám zajistilo výdrž potřebnou ke splnění životních úkolů.V současné době existují desítky rychle účinkujících přípravků pro doplnění energie, ale díky unikátní směsi vitaminů a přírodních zdrojů kofeinu v přípravku e9 můžete věřit, že užíváte přípravek, který podporuje váš zdravý životní styl.Bez ohledu na to, jaká je denní doba, zda se snažíte soustředit či zůstat ve střehu a plni energie, smíchejte si dávku přípravku e9 s vodou a vychutnejte si jeho osvěžující příchuť Piña colada.

PhytoLife

Získaný z listů moruše a vojtěšky, je PhytoLife od Synergy bohatou kombinací chlorofylu (měďnatan sodný) a olej z máty peprné. S kvalitou v každé kapce, mátový olej obsažený ve PhytoLifu přispívá k upravení funkce trávení a pomáhá přeměnit obyčejnou vodu v báječně chutnající nápoj, který můžete vychutnat během celého dne. To, spolu se svěží chutí a tekutou formou, dělá z PhytoLifu skvělého společníka pro Váš režim výživových doplňků.

Vynikajícím doplňkem Proargi 9 Plus.

Začleňte PhytoLife od Synergy do své stravy tím, že vmícháte 1 čajovou lžičku (5ml) do sklenice vody, dvakrát denně.

Nové produkty: Synergy Omega-3, Essential Greens, Mistify

synergy-omega3-essential-greens-mistify

BRZY V SYNERGY SHOP!

Výhody našich výrobků

Výrobky Synergy jsou doplňky stravy nejvyšší kvality na světě a jsme schopní to dokázat. Jsme přesvědčeni, že výrobci přírodních doplňků stravy by měly být zaměřeny jen na jednu věc: vaše zdraví. Od začátku do konce Synergy WorldWide ovládá všechny fáze vývoje produktů, jejich výrobu a testování.

 • Dodržují pravidla dobré výrobní praxe (GMP) pro zajištění konzistence a přesnosti ve všech procesech.
 • Výzkumné oddělení Synergy tvoří skupina profesionálů s doktorskými tituly: biologů, chemiků a vědců s desítkami let zkušeností s prací s doplňky výživy.
 • Společnost investuje miliony dolarů ročně do výzkumu a prvotřídního kvalitního testování a zajištuje čistotu a účinnost výrobků Synergy.
 • Všechny suroviny společnost získává sama, každá zásilka je důkladně otestována a její čistota, kvalita a účinnost je potvrzena.nsf
 • Synergy je certifikována NSF, jediným auditorem, který zkoumá výrobní zařízení, postupy a výrobu k zajištění nejvyšší kvality.
 • Doplňky, včetně samozřejmě také ProArgi 9 Plus, jsou neustále vylepšovány jako výsledek výzkumu a reakci na názory Spotřebitelů.

V Synergy WorldWide najdete absolutní odmítnutí ponechat kvalitu výrobků v rukách někoho jiného. Musíme si být jistí, že všechno je dobře uděláno –pokud jde o vaše zdraví, nemůžeme dělat nic jiného.

SLM smart

SLMsmart Program hubnutí je jednoduchý, uspokojivý a efektivní. Při tolika možnostech hubnutí, které se snaží přitáhnout Vaši pozornost, si můžete být jistí, že jste si vybrali ten správný produkt, který Vám pomůže vést zdravější a šťastnější život.

SLMsmart poskytuje přímý přístup k cvičením a stravě, a také k cenným živinám, které Vaše tělo potřebuje.

SLMsmart Program je navržen tak, aby byl kompletní - plný chutné náhrady stravy v podobě koktejlů, mírných cvičení, dostatku vody a na živiny bohatých potravin. Úroveň Vašeho závazku k SLMsmart programu bude diktovat Váš úspěch. Je Vaše cílová váha na dosah.

distributorProArgi-9+ ® is a registered trademark and is part of a V3 system. Copyright: Natures Sunshine Products / Synergy Worldwide. Hlavní stránka je vlastněna a řízena nezávislým distributorem synergie. Synergy Company není zodpovědná za jakékoliv legálně umístěn na prohlášení opomenutí nebo zkreslení. Potravinové doplňky nemohou být použity jako náhrada za zdravý životní styl a pestré stravy. Consult chcete používat se svým lékařem. Tato webová stránka nepoužívá cookies či jiné technologie sledování. Copyright © 2020 MATTRADE - Nezávislý distributor - Synergy ID 1435268.